BİGDER Dünya Temizlik Gününde – Let’s Do It

 

Let’s do it 2008 yılında küçük bir Baltık ülkesi olan Estonya’da ortaya çıkmıştır. 2018 yılında ise 17 milyon kişi ile 158 ülkede aynı anda temizlik yapılmıştır. Bu yıl da 21 eylül 2019 cumartesi günü tüm dünya ile birlikte ülkemizde de düzenlenecek olan bu etkinliğe katılarak küresel bir hareketin parçası olup farkındalık yaratmak amacı ile  bugün buradayız.

Bigder 2008 yılında kurulmuş olup iş sağlığı ve güvenliğinde Bursa’nın önde gelen derneklerdendir. İş sağlığı ve güvenliği alanında yaptığı çalışmalarla farkındalık yaratmış olup önde gelen bir sivil toplum kuruluşu olmuştur. Bu farkındalık gücümüzü kullanarak bugün Cumalıkızık’ımızı ve Bursa’mızı temizliyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü sadece çalışma hayatında değil, hayatın her noktasında olduğunu göstermek için buradayız. Bugün Bursa’mıza gönül vermiş tüm Bursa halkına teşekkür ederiz.

Tarih: 21 Eylül 2019
Buluşma yeri: Cumalıkızık meydanı

Temizlik Noktaları:
+ Cumalıkızık – 10:30

İletişim Numarası: 05437201883

Alınacak Malzeme Olarak:

varsa reklamsız baretiniz

varsa reklamsız iş sağlığı ve güvenliği forsforlu yeleğiniz.

 

Aşağıdaki linkten üye kayıt formunu dolduruyoruz. Temizlik yapılacak alan olarak cumalıkızık seçiyoruz.

Biz saat 10:30 ordayız.

https://docs.google.com/forms/d/QOJKQK2KFG0Ma_26WvYh5SL229YjHDw/viewforme/1FAIpQLScFYXBQH5DUH5Zme20

 

 

 

Bigder olarak Let’sDo It etkinliğine katıldık bizlere Bursa Risk Yönetimi grubu olarak desteklerinden dolayı Bursa Risk Yönetimin grubuna ve Onur beye çok teşekkür ederiz.

 

Sivil Yaşam Derneğinin gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlikte bizler Bigder olarak böyle güzel ve anlamlı bir etkinlikte yerimizi aldığımız ve orada bizi karşılayan sivil yaşam derneğinden İrem Hanıma çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın